Office 365 voor eindgebruikers cursus in Den Helder
Op zoek naar een Office 365 voor eindgebruikers cursus in de buurt van Den Helder? Compu Act Opleidingen biedt deze training aan op 3 locaties dichtbij Den Helder en als live online training.
Dichtstbijzijnde locaties
Wat leer je bij de Office 365 voor eindgebruikers cursus?
Office 365 voor eindgebruikers in de buurt van Den Helder
Sessies op Alkmaar, Hoorn, Zaandam en live online
Trainingslocaties bij Den Helder
Compu Act heeft geen trainingslocatie in Den Helder zelf, maar je kunt de Office 365 voor eindgebruikers cursus volgen op een van deze locaties in de buurt. Je kunt de cursus ook live online volgen vanuit Den Helder.
Andere cursussen bij Den Helder
Microsoft Teams
Microsoft Teams is een handige communicatie- en samenwerkingsplatform binnen Microsoft 365. Deze veelzijdige tool kan voor verschillende doeleinden worden gebruikt.
Introductiecursus 5-in-één
Leer in twee dagen de basis van Windows, Word, Excel, internet en e-mail. De ideale cursus voor beginners die snel productief willen worden met Microsoft Office.
Office 365 voor eindgebruikers op andere locaties
Deze cursus is beschikbaar op al onze trainingslocaties door heel Nederland.
Office 365 voor eindgebruikers als InCompany training
Wil je deze cursus op maat voor jouw team in Den Helder? Wij komen naar je locatie met een programma afgestemd op jouw organisatie.