Outlook Alles-in-een cursus in Leiden
Volg de Outlook Alles-in-een training in Leiden. Praktijkgericht leren met ervaren docenten in kleine groepen. Eerstvolgende startdatum: do 4 jun.
Locatie Leiden
Wat leer je bij de Outlook Alles-in-een cursus?
Outlook Alles-in-een in Leiden
Sessies in Leiden en live online
Trainingslocatie Leiden
Compu Act Opleidingen biedt in Leiden praktijkgerichte computertrainingen aan in een goed bereikbare locatie. Onze cursussen zijn geschikt voor zowel beginners als gevorderden.
Over de Outlook Alles-in-een training
De Outlook Alles-in-een cursus is een van onze populairste Outlook trainingen. Onze ervaren docenten werken met praktijkvoorbeelden zodat je het geleerde direct kunt toepassen.
Bekijk ons complete cursusaanbod of vraag een incompany offerte aan voor training op je eigen locatie.
Alle cursuscategorieën
Bekijk ons complete aanbod aan trainingen.
Outlook Alles-in-een op andere locaties
Deze cursus is beschikbaar op al onze trainingslocaties door heel Nederland.
Outlook Alles-in-een als InCompany training
Wil je deze cursus op maat voor jouw team in Leiden? Wij komen naar je locatie met een programma afgestemd op jouw organisatie.